Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

23 червня 2017 року

23 червня в хол-галереї КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», відбулася презентація виставки - експозиції творчих робіт самодіяльних художників та аматорів декоративно-ужиткового мистецтва Баришівського району «Майстри Барішивщини – ювілею Київщини» в рамках обласного фестивалю творчості «Талантами славимо Київщину», присвяченого 85-річчю утворення Київської області

З вітальним словом до  присутніх звернувся М. П. Зніщенко – голова оргкомітету фестивалю, генеральний директор КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України,віце-президент Української Асоціації працівників бібліотек для дітей.

«Майстри Барішивщини – ювілею Київщини»На виставці – презентації представлено 118 робіт від 18 майстрів творчого об’єднання Баришівського району «Білий квадрат»( засновниця Коваленко З. Г.) на базі Баришівської РЦБС (директор Г. В. Пацаловська)

В урочистостях взяли участь і привітали шановне товариство:

 • Биба О.Ів. – заступник директора Баришівської РЦБС по роботі з дітьми,
 • Лавріненко Н.Ів. – завідуюча методичним відділом Баришівської РЦБС.

Розповіді митців про свою творчість та відповіді на запитання ведучих та присутніх гостей були дуже цікавими і змістовними, а їх роботи захопили і полонили своєю красою всіх учасників презентації.

На завершення презентації М.П. Зніщенком були вручені Подяки творчому любительському об’єднанню Баришівщини “Білий квадрат» (очільник – З.Г.Коваленко) зо творчу участь його митців у презентації, колективу  Баришівської РЦБС (директор – Г.В.Пацоловська) за вагомий внесок в естетичне вихавання та активну роботу з творчою громадскістю Баришівського району, та пам’ятний подарунок (двотомник Ю. Сороки «Іван Богун») художнику – аматору, учаснику АТО Дронгалю А.Г.

Ведучі, Л. В.Смисловська – завідувач відділу естетичного виховання,

Л. В. Папуша – головний методист, органічно створювали святково-затишну атмосферу, а музика, талановито підібрана головним бібліотекарем В.А.Чернилевським, надихала на творчість.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» запрошує всіх бажаючих відвідати виставку – експозицію «Майстри Барішивщини – ювілею Київщини» в хол-галереї бібліотеки (м. Київ, Русанівська набережна,12 з 10.00-17.00 з понеділка по п’ятницю) протягом червня-липня 2017 року.

виставка Майстри Барішивщини – ювілею КиївщиниСписки майстрів, що взяли участь в урочистій презентації та майстрів, роботи яких представлені на виставці – експозиції:

 • Біленко Іван Степанович (художник)
 • Герасименко Володимир Олексійович (художник)
 • Гранько Сергій Васильович (декорування пляшок)
 • Дронгаль Анатолій Григорович (художник)
 • Киреєва Оксана Миколаївна (вишивка)
 • Коваленко Заїра Гугушаївна (художник)
 • Кравченко Едуард  Олександрович (виготовлення ляльок)
 • Рудницька Марія Володимирівна (художник)
 • Пілат Діна Михайлівна (художник)

<< Назад