Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

18 травня 2017 року

18 травня 2017 року на базі  КЗ КОР «Меморіальний музей К.Г. Стеценка» (Фастівський район, с. Веприк, вул. Стеценка,1) об 11.30 відбулася VІІ Стеценкознавча науково-практична конференція до 135 річниці від дня народження К.Г. Стеценка за участі науковців та музейних працівників Київщини та м. Київ, учасників АТО, краєзнавців та представників організації «Просвіта», депутати районної ради, директора Фастівського державного краєзнавчого музею, секретар сільради Кельвич Н., директор Веприцького садочку Л.Складана, учні шкільних закладів.

Захід відвідала представник управління культури, національностей та релігій Київської ОДА - Остапенко Наталія Вікторівна, яка вручила музейним працівникам та краєзнавцям подяки від управління та привітала присутніх із Міжнародним днем музеїв.

Також, організаторів та учасників заходу привітала заступник голови міста Фастів Давиденко О.П.

Серед доповідачів: С.Коваленко з м. Боярка, О.Бондаренко і Є.Букет з м. Києва, К, Климчук з Б.Ц., я, Дросенко В.І., Т.Неліна з м. Фастова, О.Задоя з м. Богуслав.

Під час конференції, директор закладу Мондзелевський Е.А. презентував 2 видання науково-популярно  книги  "Історико-хронологічний літопис Фастівщини".

По завершенню, представники духовенства різних конфесій зачитали молитви за Український народ, за присутніх та подію, за наших героїв в зоні АТО во Славу Ісуса Христа.