Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

09 червня 2017 року

09 червня 2017р.  минає 56 років, як пішла з життя Народний  художник України Катерина Василівна Білокур. Людство пам’ятає і береже її світлу пам’ять. До могили протоптана стежина з усіх кінців світу. Ця стежина уже 40 років веде і до хати Катерини Білокур, тієї біленької на краю Загреблі, біля якої й досі височіє і буяє зелен-квітом велетенський в’яз.

Творчість художниці з села Богданівки Яготинського району належить до найкращих надбань української культури ХХ століття, це найчистіша пісня серед тих пісень, які витворив наш народ упродовж багатьох віків свого волевиявлення.

Саме в цей день на поклін до Катерини Василівни приїхали представники КЗ КОР «Яготинський історичний музей» спільно з учнями місцевої школи, несучи в серцях велику любов до мистецтва, до рідної України,  віру, надію у завтрашній день!

Пам'ять про Катерину Василівну живе в її чудових творах, що зберігаються в різних музеях України, в експонатах Меморіального музею-садиби К.Білокур, який відкрито в Богданівці 1977 року.

А 10 червня 2017 року відбудеться  VІ Всеукраїнський сільський фестиваль народної творчості «Катеринина пісня».
Народний  художник України Катерина Василівна Білокур.
Народний  художник України Катерина Василівна Білокур