Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

29 квітня 2017 року

Міжнародний день танцюЗ самого ранку, 29 квітня Київщина поринула в танок! Адже весь світ відзначав Міжнародний день танцю! Звичайно, осторонь не стоїть і Київський академічний обласний музично-драматичний театр імені Панаса Саксаганського. Для саксаганців День танцю – професійне свято. Глядачі вже давно закохалися у високу майстерність та безмежний талант балетної трупи театру.

Спеціально для поціновувачів високого мистецтва хореографії зі всієї області колектив театру підготував святкову шоу-програму та запросив до участі в ній найкращі дитячі танцювальні колективи.

Про танець саксаганці знають все. Зі сцени лунали найщиріші слова вдячності, шани та поваги, цікаві історії та привітання. Балет дарував найкращі хореографічні композиції, дякуючи глядачам за підтримку і любов. А артисти-вокалісти – вокальні номери, вітаючи партнерів по сцені з професійним святом.

Здавалося, ніби богиня танцю Терпсихора сьогодні обняла усіх – і захоплених глядачів, і артистів на сцені, і, звичайно, найважливіших нині – балет та балетмейстерів.

<< Назад