Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

27 квітня 2017 року

27 квітня відбувся фокус-семінар «Медіаграмотність: сучасні виміри».

27 квітня відбувся фокус-семінар «Медіаграмотність: сучасні виміри» проведений Українською бібліотечною асоціацією спільно з Goethe-Institut в Україні. В заході взяла участь Т. І. Василькевич, заступник директора з науково-методичної роботи КЗ КОР "Київська обласна бібілотека для юнацтва".

фокус-семінар «Медіаграмотність: сучасні виміри»Лектор  О. О. Сусська, канд. філ. наук, доцент НАаУКМА, член правління Асоціації політичних психологів України, індивідуальний член Соціологічної асоціації України, піар-менеджер, соціолог мас-медіа розповіла про інформаційне поле особистості, про неприйняття, кризи та загрози Інтерент, та про інформаційний імунітет і управління враженнями в умовах кризи.

Т. О. Якушко, заступник директора з інформаційних технологій Державної бібліотеки України для юнацтва порекомендувала учасникам ресурси для використання у подальшій роботі: «Посібник з медіа грамотності для бібліотекарів» Академії української преси,  та ГО «Вчителі за демократію та партнерство», де відбуваються семінари і навчання для бібліотекарів. Цей  досвід вже отримали бібліотекарі Київської області на  семінарі-практикумі “Бібліотека і молодь: пошук ідей, майстерність, співпраця”, під час якого  відбулася презентація міжнародної освітньої програми “Стале домогосподарство”, яке представила Харченко Олена, медіа-координатор проекту ГО «Вчителі за демократію та партнерство».

Підвела підсумки семінару В. С. Пашкова, Віце-президент УБА, Директор Центру інформаційних ресурсів Посольства США в Україні, вказуючи на те, що сучасні бібліотеки повинні знайти свої місце в інформаційному середовищі, про виховання у користувачів «новинної грамотності», вміння критично мислити. Порадила постійно підвищувати свій професійний рівень використовуючи методичне наповнення  сайту УБА (https://ula.org.ua/pro-uba) і  висловила можливість підготовки наступного заходу з медійної грамотності для бібліотекарів України.

<< Назад