Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

06 лютого 2017 року

У Київському академічному обласному музично-драматичному театрі імені П.К. Саксаганського побували високоповажні гості…

05 лютого у Театр імені Саксаганського з неофіційним візитом завітали високоповажні гості на чолі з Міністром культури України Євгеном Нищуком.

Міністр культури України Євген Нищук, народний депутат України Хвича Мепарашвілі, начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Ігор Подолянець, мер міста Геннадій Дикий, голова Білоцерківської районної держадміністрації Геннадій Джегур, та інші почесні гості з неофіційним візитом відвідали в неділю Театр імені Саксаганського.

Саксаганці зустріли делегацію в найкращих українських традиціях – хлібом та сіллю. На цьому подарунки від колективу не закінчилися. Театральний оркестр виконав найкращі музичні партії, вокалісти порадували українськими та світовими хітами, а балет потішив хореографічними та акробатичними композиціями.

Під час екскурсії найпотаємнішими куточками театрального приміщення гості мали можливість не лише познайомитися із працівниками, а й побачити, як вони працюють: костюмери похвалилися пошитими власноруч костюмами, реквізитори – виготовленим реквізитом, а художники – створеними декораціями.

Найбільш хвилюючим став момент зустрічі колективу саксаганців з почесною делегацією у глядацькій залі театру. Усі з нетерпінням чекали приїзду гостей, а особливо – Міністра культури. Хоча вже неодноразово футбольна команда Театру імені Саксаганського виходила на дуель з футбольною командою Театру імені Франка, членом якої є Євген Нищук.

Під час виступу Євген Миколайович подякував саксаганцям за теплий прийом, відзначив високу професійність усіх артистів та наголосив на потребі розвитку Театру імені Саксаганського як важливого культурного осередку Київщини та України.

Хоч саксаганці і хвилювалися, та недільний день запам’ятається їм надовго. Вони мають надію, що такі почесні гості відвідають їх ще не раз, щоб побачити, з якою віддачею, натхненням та любов’ю вони працюють для розвитку українського театру.