Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

26 квітня 2017 року

17 квітня 2017 року відбувся традиційний Пасхальний прийом Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату  Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Серед гостей урочистого прийняття  були присутні духовенство, державні та громадські діячі, народні депутати України, представники наукової й творчої інтелігенції, дипломатичного корпусу. Зі світлим Великоднім святом привітати  Патріарха Філарета  від Київської обласної державної адміністрації прийшли  начальник управління культури, національностей та релігій Ігор Подолянець та начальник відділу у справах релігій та національностей Марія Бардин.

Відбувся традиційний Пасхальний прийом у Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Відбувся традиційний Пасхальний прийом у Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Відбувся традиційний Пасхальний прийом у Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета
Відбувся традиційний Пасхальний прийом у Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Відбувся традиційний Пасхальний прийом у Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета

На початку прийняття Святійший Патріарх Філарет сказав слово:
"Ми повторюємо багато разів: Христос Воскрес і відповідаємо: Воістину Воскрес. Правду ми говоримо, коли відповідаємо Воістину Воскрес? Віримо, що воістину Христос Воскрес? Віримо. Якщо Христос Воскрес, то це значить, що Він переміг смерть. Ту смерть, яку людина перемогти не може. Ось воскрешали пророки і Сам Христос воскрешав мертвих, а щоб себе самого воскресити - ніхто цього не робив. Христос Воскрес і не помирає, а ті воскреслі усі померли і той же Лазар, який вже смердів, воскресив його Христос, але він помер знову і вже не воскресав. Що це для нас значить? Що зло, яким є смерть ніколи не переможе добро, ніколи. І тому ми не усвідомлюючи сповідуємо перемогу добра над злом. І коли ми звернемося до історії, то в історії ми не знайдемо жодного прикладу, щоб перемогло зло. Зло перемагало, але тимчасово" – сказав Патріарх.
У Пасхальному привітанні його Святість наголосив на важливості цього величного християнського свята і від усієї повноти Української Православної Церкви Київського Патріархату побажав миру, любові, терпіння, радості та здоров’я на многії і благії літа. Святійший Владика відзначив на важливості перемоги духу, а не плоті, бо коли дух сильний, то він все перемагає, а якщо дух слабкий, то перемагає плоть.