Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

26 квітня 2017 року

Збережемо нашу Землю блакитною і зеленою

Нині в Україні набуває розвитку створення екологічних поселень на основі реалізації ідеї родових садиб у сільській місцевості. Відродження села стає можливим при виділенні в сільській місцевості 1 га землі всім бажаючим для облаштування садиби і подальшого використання цих земель, виховання молоді на основі вільної творчої праці у спілкуванні з природою.  Така земельна ділянка повинна надаватись державою безкоштовно в довічне користування, без права продажу, але з правом передачі у спадок.

Збережемо нашу Землю блакитною і зеленою Збережемо нашу Землю блакитною і зеленою


У Київській обласній бібліотеці для юнацтва пройшла відкрита дискусія «Збережемо нашу  Землю блакитною і зеленою». Перед присутніми виступили голова Всеукраїнської громадської  організації «Народний рух захисту землі» Васильєв Михайло Леонідович та кандидат економічних наук, доцент кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Житомирського національного агроекологічного університету Плотнікова Марія Федорівна. Під час заходу розглядалися питання щодо прийняття Закону України "Про родові садиби та Родові поселення", прийняття спрощеного порядку отримання 1 га землі для організації родової садиби, проведення інформаційної роботи на рівні районних та сільських рад, зокрема в тих районах, де розміщені діючі родові поселення, сприяння функціонуванню діючих родових поселень через координацію, інформування та забезпечення узгодженості їх діяльності з органами влади та місцевого самоврядування.

Практика існування родових садиб засвідчила значне інвестування власників земельних ділянок у розвиток сільських територій, що позитивно позначається як на інфраструктурі сільських поселень, так і здоров’ї й добробуті поселенців.