Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

26 квітня 2017 року

ГО "Народна Україна" ініціює проведення Всеукраїнського  щорічного «Фестивалю-конкурсу «ART-UKRAINE» серед професійних театральних колективів регіонів України, який реалізується за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності та Міністерства культури України.

Унікальність «ART-UKRAINE» у тому, що роль журі на себе беруть глядачі, які й оцінюватимуть вистави та гру акторів. Ще ніколи в Україні не поєднувалися в єдине ціле театр та глядачі.

Термін реалізації Фестивалю-конкурсу: березень - липень 2017 року.

Географія Фестивалю-конкурсу: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька (територія, підконтрольна Україні), Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Київська, Львівська, Луганська (територія, підконтрольна Україні), Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області України.

проведення Всеукраїнського  щорічного «Фестивалю-конкурсу «ART-UKRAINE»

Учасники: колективи академічних театральних колективів обласного рівня.

Реалізація проекту передбачає наступні етапи:

1. Проведення відбіркового туру - перегляд організаційним комітетом конкурсних вистав на «рідній сцені» театру.

  • Період: з 1 квітня по 28 червня 2017 року.
  • Результат: визначаються 5 колективів - переможців етапу, яких обирають виключно глядачі.


2. Конкурсний етап у м. Києві, що пройде на камерній сцені Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка (за попередніми  домовленостями).

  • Період: орієнтовно 02-03 липня 2017 року.
  • Результат: переможців обирає професійне журі із залученням глядачів.
3. Нагородження переможців та учасників Фестивалю-конкурсу.

  • Період: орієнтовно 3 липня 2017 року.
  • Результат: усі учасники другого етапу Фестивалю-конкурсу отримають цінні подарунки. Найкращий театральний колектив, за рішенням журі та згідно з голосуванням глядачів, отримає грошову премію.
  • Благочинна складова «Фестивалю-конкурсу «ART-UKRAINE»: До перегляду вистав у регіонах та столиці на пільговій/безоплатній основі будуть запрошені громадяни, які належать до вразливих верств населення;
  • Усі заходи супроводжуватимуться проведенням численних мистецьких акцій, форумів та дискусій для обговорення стану та проблем розвитку сучасного театрального мистецтва в областях України;
  • Проводитиметься збір благодійних пожертвувань та внесків для надання допомоги вразливим верствам населення в різних куточках України.

Подробиці про Фестиваль-конкурс «ART-UKRAINE» Ви можете знайти на сайті Громадської організації «Народна Україна»: www.nu.org.ua.

Координатор проекту - Наталія Міранович. Контактні дані: 044-288-07-53, 068-989-75-32, e-mail: info@nu.org.ua.