Приймальня управління
(044) 286-87-48

 

 

02 лютого 2017 року

02 лютого 2017 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької дитячої музично школи ім. П. Сениці відбулось засідання секції струнно-щипкових інструментів методичного об’єднання для викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів  (шкіл естетичного виховання) Київської області на 2016-2017 навчальний рік.


Засідання секції струнно-щипкових інструментівВ рамках засідання викладачам класів гітари, домри, бандури  області було презентовано відкритий урок викладача школи Завадської  В.П. на тему: «Робота з ансамблем бандуристів»,  доповідь з ілюстрацією на тему: «Я пишу музику для класичної гітари» викладача школи Накоренюка Р.І., майстер-клас на тему: «Важливість зв'язку теорії і практики в роботі над відчуттям форми твору з учнями ДМШ та ДШМ, починаючи з початкового етапу навчання» провела викладач Щасливської дитячої музичної школи Бориспільського району Чернюк І.О.  

Викладачі, які були присутні на засіданні фахової секції, відзначили користь методичних зустрічей для підвищення кваліфікації.