Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

02 квітня 2017 року

Театр об’єднує країну!

Саксаганці частенько приймають гостей. І завжди гості – особливі.

28 березня до нас завітали діти зі східних областей України – району, де проводиться АТО. Акція організована відділом освіти, а відвідини Театру імені Саксаганського – бажання самих школярів. Адже наш театр – це перлина Київської області, і слава про нього шириться повсюди.

Як завжди саксаганці з усією відповідальністю прийняли гостей та відкрили їм незвідані таємниці закулісного життя театру. Керівник літературно-драматургічної частини Тетяна Поліщук провела для школярів екскурсію театральними закутками, познайомила з роботою цехів та розповіла про діяльність театру, створивши піднесену атмосферу діалогу, в якому діти ділилися своїм театральним досвідом.

Також гості мали можливість переглянути дві вистави – комедійну мелодраму «Дерева помирають стоячи» А. Касони та фантастичну комедію «Іван Васильович змінює професію» за М. Булгаковим.

День пройшов на славу. Гості отримали море незабутніх емоцій та ще один досвід знайомства з театральним мистецтвом, а в Театрі імені Саксаганського мистецтво, ідеї, натхнення та любов до глядачів і своєї справи – на найвищому рівні! Саксаганці, в свою чергу, щасливі від того, що розширили коло поціновувачів своєї творчості та отримали нових друзів!

Тож не забувайте, що саксаганці завжди раді приймати у себе гостей, бо ми завжди маємо що їм показати і розказати. Незважаючи на усі перипетії та складні ситуації, ми щодня і щомиті відкриті для спілкування з вами, наші найдорожчі глядачі! 

<< Назад