Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

святкування дня Святого Миколая

18 грудня 2016 року в Музеї давньоруського гончарства Вишгородського історико-культурного заповідника у рамках циклу культурно-просвітницьких заходів відбулося святкування дня Святого Миколая.

На гостини до музею завітали дітлахи. Святий Миколай приніс їм подарунки.
Подарунки отримали також друзі заповідника – учасники АТО В’ячеслав Верхочуб та Максим Тумко, працівники музею на чолі із завідуючою Оксаною Старак-Повякель, та старанні й талановиті Помічники Святого Миколая – учні 5-Б класу СШ «Сузір’я» зі своїм класним керівником Валентиною Погрібною та батьківським комітетом. Діти розмахували срібними лозинками, наче чарівними паличками, – і радо побігли фотографуватися з опікуном малечі – Зимовим Миколаєм – біля різдвяно-новорічної ялинки.  
Святково прикрашена зелена красуня «виросла» на подвір’ї музею за сприяння Міжнародного благодійного фонду «Об'єднання світових культур» та голови Старопетрівської сільради Ростислава Єреми, а смачне частування діткам організували Ігор та Наталя, що, як справжні доброчинники, не розкрили своїх прізвищ, але святкували, жартували, слухали вірші й пісні, зустрічали єпископа Миколая в срібній митрі та облаченні та відгадували його дуже складні загадки разом із п’ятикласниками, запрошеними молодшими школярами й дошкільнятами із родин учасників АТО.
Директор заповідника Влада Литовченко нагадала дітям про «Зимові канікули в музеї», а дорослим–про майстер-класи у Гончарному музеї.
Завітайте  – і ви навчитеся пекти корисний бездріжджовий хліб на заквасці, готувати давні вишгородські страви, плести дідух і вінки-обереги із соломи, виготовляти посуд, прикраси, іграшки із глини та ще чимало іншого.

святкування дня Святого Миколая

святкування дня Святого Миколая

святкування дня Святого Миколая

святкування дня Святого Миколая