Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

На Київщині розпочався новорічний марафон!

З 15 грудня у Київському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Панаса Саксаганського розпочався новорічний марафон.

Перша новорічна казка «Магічна кулька Санта-Клауса», створена спеціально для найменших глядачів та їхніх батьків з усієї Київщини, з успіхом відкрила святковий період у Василькові. За підтримки Київської обласної держадміністрації впродовж усіх Новорічних свят справді магічну казку матимуть можливість переглянути майже у всіх містах і селах Київської області та у самій столиці.
На базі театру на місцевих глядачів, а також глядачів з Київщини, які часто приїжджають у театр, чекає неймовірно захоплива, кольорова музично-танцювальна історія «Академія Чарівників».
Доброю та вже давно очікуваною подією перед Новим роком у Театрі імені Саксаганського є новорічна шоу-програма. Звичайно, і цього року театр даруватиме глядачам нові новорічні пісні, хореографічні композиції, море сміху та святкового настрою у шоу-програмі «За 5 хвилин до..».  На глядачів чекає безліч сюрпризів та море позитивних емоцій, адже цього року саксаганці підготували незвичайну і небачену досі новорічну феєрію!
Триватиме новорічний марафон до 15 січня. Жителі усіх куточків Київщини святкують Новий рік та Різдво разом!
На Київщині розпочався новорічний марафон!

На Київщині розпочався новорічний марафон!