Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

30 вересня 2016 року

З 24-го вересня по 22 жовтня 2016 року з ініціативи Київського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої  та за сприянням Управління культури, релігій та національностей Київської облдержадміністрації  в  Київській області проходить II відкритий обласний фестиваль народної творчості «Скарби Київщини». Основною місією якого є пропагування та популяризація фольклорної спадщини Київщини, виявлення та підтримку самобутніх мистецьких надбань у фольклорних жанрах, пошук та підтримку обдарованих талантів Київського регіону, збереження календарно-обрядових, родинно-побутових традицій та звичаїв, сприяння та популяризацію ремесел.

Також ми маємо на меті визначити кращих серед кращих в усіх жанрах, надавати талантам методичну допомогу, націлити їх на самореалізацію.

Започатковано фестиваль в минулому році Управлінням культури, релігій та національностей Київської обласної державної адміністрації разом з Київським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Фестиваль проходить в 2 етапи: відбіркові тури та заключний гала-концерт.

Перший відбірковий тур пройшов 24 вересня 2016 року в с. Новосілки.

З'їхалося не так багато колективів, як хотілося, але це тільки початок.

Коротко про почуте та побачене...

Приїхало себе показати 4 колективи, зокрема, "Травневі роси" - м. Бориспіль, "Петрушаночка" - Києво-Святошинський район, "Живиця" - Фастівський район та ансамбль "Вишиванка" .

Думки та висновки журі обговоримо пізніше, щоб витримати інтригу, а доки повідомимо про  склад журі.

Голова журі - начальник відділу культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації  Ігор Іванович  Подолянець, фахівці та спеціалісти в галузі народної творчості : директор Київський обласний центр народної творчості – Олена Володимирівна  Завальска, солістка Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль "Калина" м.Київ -Тетяна Кисляк, Петро Іванович Ільченко - заслужений діяч мистецтв,професор,  режисер-постановник Національного академічного драматичного театру ім.Франка, Тамара Негода- Заслужена майстриня народної творчості.

 Другий відбірковий тур проходитиме  2 –го жовтня в міському БК міста Бориспіль(Лівобережна Київщина). Початок о 12.00.

Заключний гала-концерт та виставка майстрів області відбудеться 22 жовтня в Центрі національної ідеї – Український дім, за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик 2.

Представляти свої кращі з кращих  робіт  майстри  області почнуть з 12.00.

Гала-концерт розпочнеться  о  14.00

<< Назад