Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

29 березня 2016 року

Саксаганці відсвяткували професійне свято!

Шоу-програма присвячена Міжнародному Дню Театру

У Київському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Панаса Саксаганського відбулася феєрична шоу-програма, присвячена Міжнародному Дню Театру. Святкування відвідали високоповажні гості, які принесли з собою море хороших побажань!

З театральної сцени саксаганців зачитали лист -  привітання від голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука, який подякував саксаганцям за вклад у розвиток культури Київщини та піднесення духовності мешканців області та всієї України. Начальник управління культури, національностей та релігій Ігор Подолянець побажав колективові успіхів, процвітання та розвитку на шляху поступу, яким прямує театр. Пролунали привітальні слова від Білоцерківського міського голови Геннадія Дикого, голови Білоцерківської районної державної адміністрації Вадима Маршалка, у яких вони зазначили, що Білоцерківська земля пишається Київським обласним  театром, який знаходиться у Білій Церкві.

Божого благословення на добрі справи побажав саксаганцям голова адміністративної служби Білоцерківської єпархії української церкви святий отець Валерій Яблонський. Кращі працівники були відзначені почесними грамота та подяками з нагоди професійного свята.

За традицією саксаганці теж привітали шанувальників своєї творчості грандіозною шоу-програмою. Кожен присутній став учасником дійства, оскільки в залі панувала тепла дружня атмосфера спільного свята!

<< Назад