Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

28 жовтня 2016 року

28 жовтня 2016 року в приміщенні Ставищенської центральної районної бібліотеки В.Перерва презентував книгу "Графиня Олександра Василівна Браницька (1754-1838 рр.) найщедріша меценатка української історії, або як стати незабутньою жінкою".

Автор працював над книгою понад 17 років. Це видання  представляє інформацію з понад 1000 архівних та інших джерел і детально розповідає про яскраве життя найвідомішої мешканки м.Біла Церква графині Браницької, котра володіла понад двома сотнями населених пунктів Київщини, Волині, Поділля, Херсонщини.

Видання Володимира Перерви є цінним матеріалом для збереження та популяризації  історичного минулого як інших регіонів України  так і Ставищенщини зокрема серед громад району.

Воно містить змістовний матеріал , пов´язаний з періодом правління графів Браницьких:  спосіб життя,  населення, сільське господарство, духовність, звичаї та знайомить з архівними ілюстрованими та фотоматеріалами.

Велика вдячність сьогоднішнім меценатам, які допомогли у придбанні історико-краєзнавчого видання для бібліотек Ставищенської ЦБС: Винокуровій Людмилі Анатоліївні, Паланській Ірині Петрівні, Рябокінь Зінаїді Борисівні, Смик Василю Володимировичу, голові Благодійного фонду «Фортеця» Олександру Борисовичу Ференцю.

Презентація книги Ставищенська центральна районна бібліотека

<< Назад