Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

28 червня 2016 рік

28 червня 2016 року відбулись обласні заходи з нагоди 20 річниці з дня прийняття Конституції України в м. Бровари

28 червня 2016 року відбулись обласні заходи з нагоди 20 річниці з дня прийняття Конституції України в м. Бровари

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Свої привітання з державним святом висловив голова облдержадміністрації Максим Мельничук. До участі у заході долучилися заступник голови Андрій Янченко, Броварський міський голова Ігор Сапожко, начальник управління культури, національностей та релігій КОДА Ігор Подолянець, благочинний Броварського району отець Михаїл Лесюк, президент місії ЦІХСОД в м. Києві Кеннет Пакер, запрошені гості. З днем Конституції всіх мешканців і гостей міста вітали народні ансамблі області, естрадні виконавці Київщини та професійні артисти. Місіонери з ЦІХСОД виконали світові музичні твори та висловили привітання з нагоди свята.

Кульмінацією обласних святкувань стали патріотичні пісні у виконанні народних артистів України Тараса Петриненка та Тетяни Горобець.

.

<< Назад