Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

27 січня 2016 року

Відзначення 125-річчя Дня народження П.Тичини у Меморіальному музеї К.Г. Стеценка

Відзначення 125-річчя Дня народження П.Тичини у  Меморіальному музеї К.Г. Стеценка

В КЗ КОР «Меморіальний музей К.Г. Стеценка» по особливому відзначили 125 років від Дня народження відомого українського поета Павла Тичини – особистого друга Кирила Стеценка, який був літописцем Другої Мандрівної капели містами Правобережної України під керівництвом композитора.

Тематико-експозиційний план виставки науковими працівниками музею було підготовлено так, аби відвідувачі мали можливість ознайомитися з рідкісними виданнями і творами П. Тичини, статями працівників музею  про зв`язки П.Тичини і К.Стеценка, відомостями про К.Стеценка з щоденників П.Тичини, список членів Всеукраїнського комітету пам'яті композитора М.Леонтовича, членами якого були обидва творчі діячі, станом на 01.01.1922 року, архівними документами про участь поета у похороні композитора 01.05.1920 року у Веприку.

На відкритті виставки були присутні як працівники музею, так і священик місцевої парафії Св. муч. Параскеви о.Михайло Куц, працівники Веприцького ДНЗ «Зірочка», що знаходиться поруч з Меморіальним музеєм К.Г. Стеценка, гості музею з м. Києва.

Для них науковими працівниками спеціально було проведено тематичну екскурсію по виставкових залах музею.

<< Назад