Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

27 січня 2016 року

Заходи з нагоди відзначення 177-річчя від Дня народження українського етнолога, фольклориста, поета та автора державного Гімну України
Павла Чубинського на Бориспільщини

 відзначення 177-річчя від Дня народження Павла Чубинського

У заходах з нагоди відзначення   177-річчя від Дня народження українського етнолога, фольклориста, поета та автора державного Гімну України Павла Чубинського,  які відбулися 27 січня у Бориспільському районі, взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Шуменко, керівник апарату РДА Ірина Тур, в.о. начальника відділу культури Ольга Сусленко, Великоолександрівський сільський голова Галина Шевченко та представники місцевої громади.

У селі Чубинське до пам’ятного знаку славетному землякові поклали квіти та провели мітинг-реквієм. Отець Богдан, настоятель храму Преподобного Павла Послушного, відслужив панахиду пам’яті за Павла Платоновича та його родину та прочитав «Молитву за Україну». Після цього учасники події урочисто заспівали славень «Ще не вмерла України і слава, і воля».

Гості села відвідали й музей-кімнату Павла Чубинського у Великоолександрівській школі. Учні 9-11 класів підготували змістовий екскурс у творче життя українця, читали рядки його творів та розповіли про величезний вклад діяча в фундамент української нації та формування багатогранної літературної спадщини.

<< Назад