Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

24 травня 2016 року

24 травня пройшла VІ Обласна науково-практична  стеценкознавча конференція

 24 травня 2016 р., у 134-й день народження Кирила Григоровича СТЕЦЕНКА, у музеї в селі Веприк на Фастівщині, де поховано видатного українського композитора, відбулася VI обласна Науково-практична стеценкознавча конференція за участю онука композитора, відомих науковців з Києва, Київщини, Житомирщини і Чернігівщини. Ці конференції проводилися музеєм з 2008 по 2012 рік. У нинішньому році вирішено поновити традицію їх проведення.

 VІ Обласна науково-практична  стеценкознавча конференціяДо конференції було підготовлено відповідну тематичну виставку, презентовано новий науково-інформаційний бюлетень музею № 5 про роботу закладу і його дослідницькі здобутки у попередній період. На самій конференції було виголошено 12 тематичних наукових доповідей, з яких присутні дізналися дуже багато нової інформації про К.Стеценка та членів його родини. Онук композитора заслужений діяч мистецтв України скрипаль К.Стеценко свою доповідь підкріпив чудовою наочною грою на скрипці, а в інших доповідях за допомогою проектора було продемонстровано багато дослідницьких схем та нововиявлених матеріалів про життя і творчість видатного композитора.

По закінченні роботи наукової частини конференції відбулися також невеличкий концерт художніх колективів Фастівщини, церемонія вшанування композитора на його могилі, біля пам'ятника К.Стеценку, а також обід для учасників конференції. Після цього автобус, який організувало для перевезення учасників конференції Управління культури, національностей та релігій КОДА, відвіз гостей заходу до Києва. Також велику допомогу у проведенні згаданої конференції надали депутат Київської облради О. Волинець, депутат Фастівської райради М.Гірник, підприємці Д.Мішечкін і В.Кучерук, директор Фастівського держлісгоспу О. Чемерський. Детальніше на короткому фото звіті нижче:

<< Назад