Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

24 серпня 2016 року

Вітаємо та зичимо колосального життєвого успіху переможцям заключного туру  Всеукраїнського конкурсу творчості читачів-дітей, "Мрії про Україну: дитячий погляд"

Від Київської області ними стали: Анна Барамідзе (14 років) – Гран-Прі конкурсу (малюнок) – читач бібліотеки-філії № 34 (с. Тарасівка; зав. бібліотекою: Г.В. Науменко, вчитель Т.В. Юшковець) Броварської районної централізованої бібліотечної системи (директор: Л.В. Кошелєва) та Христина Дегтяренко (12 років) – І місце в номінації "Поезія" – читач бібліотеки-філії (зав. бібліотекою: В.Г. Шлапацька та пров. б-р О.А. Крищенко) Білоцерківської міської централізованої бібліотечної системи (директор: Р.П. Григоренко).

Мрії про Україну: дитячий поглядВисловлюємо щиру подяку батькам, родинам Барамідзе та Дегтяренко за виховання таких творчих, талановитих і громадянсько-свідомих дітей.

Велика подяка бібліотечним працівникам і всім тим, хто долучився до організації даного конкурсу на Київщині та сприяв активній участі читачів-дітей в ньому і, зокрема, участі наших переможців.

Ще раз нагадуємо, що нагороди переможцям обласного туру даного конкурсу обов'язково будуть вручені, але, як ми і зазначали, - пізніше.

Дорогі, наші читайлики! Завжди беріть участь у конкурсах, фестивалях, інших творчих заходах. Це – творчість, розвиток, це – путівка в щасливе життя!

Переглянути всі роботи та підсумки обласного туру даного конкурсу можна на сайті нашої бібліотеки за рубрикою: "Сторінка для дітей", далі "Конкурси".

<< Назад