Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

24 серпня 2016 року

Київська обласна бібліотека для дітей брала активну участь у підготовці та
проведення загальнообласного свята, присвяченого 25-річчю Незалежності України,
на базі м. Бровари Київської області

Висловлюємо щиру подяку видавництвам: "Веселка", "Зелений пес",  "Знання", "Ранок" ("Основи", "Літера"), "Фонтан казок", "Личности", ФОП "Каленська Владлена Владиславівна", письменниці і поетесі з м. Боярки Київської області – Аліні Третяк, які, на наше запрошення, взяли участь у цьому заході виставками-продажем літератури.

Окрема подяка власникам видавництва "Зелений пес" Д.В. і В.В. Капрановим, які,  на наше прохання, взяли участь в урочистостях даного заходу і були радо прийняті мешканцями Київщини і Броварчанами, зокрема.

Загальнообласне свято на Київщині в м. Бровари було чудовим, прекрасним, розмаїтим, урочистим завдяки творчій і плідній праці всіх працівників галузі культури (клуби, бібліотеки, музеї) під керівництвом Київської обласної державної адміністрації, обласного управління культури, національностей та релігій, районних, міських відділів культури, національностей та релігій Київщини та місцевій владі м. Бровари, зокрема.

Від усієї душі всім, хто долучився до організації цього грандіозного заходу, дякуємо і зичимо найкращих успіхів в житті і роботі, а видавництвам -  гарних прибутків, цікавих тендерів та подальшої міцної, плідної нашої з вами співпраці.

Виставка-продаж літератури загальнообласне свято, присвячене 25-річчю Незалежності України

На фото:  Київська обласна бібліотека для дітей, видавництва  України, письменниця з Київщини Аліна Третяк на загальнообласному святі  в м. Бровари Київської області з нагоди  25-річчя Незалежності України 24 серпня 2016 року.

<< Назад