Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

23 серпня 2016 року

У рамках відзначення 25-ої річниці від Дня незалежності України 23 - 24 серпня 2016 року
у м.Обухові була проведена низка культурно- мистецьких заходів

23 серпня 2016 року о 8.45 хв. на майданчику поблизу Обухівської міської ради відбулося урочисте привітання зі святом мешканців та гостей м. Обухова. Мітинг щодо відзначення Дня прапору було розпочато виступом  начальника відділу культури, національностей та релігій Богданович Т.І. Разом з ведучою до програми долучилися: ведучий-директор Міського будинку культури Побігай Ю.М., діти у національному вбранні, які декламували вірші.

культурно-мистецькі заходи до 25 річниці незалежностіДо церемонії підняття державного прапору України, прапора м.Обухова та державного прапору, який було привезено з місць бойових подій, було запрошено представників юного покоління, ученицю Обухівської гімназії ім.В.Мельника Анну Штефан, учня загальноосвітньої школи №4 Дмитра Коваля, учасника антитерористичної операції Валуєва Андрія Васильовича, представницю громадської організації «Материнське серце» Андрєєву Лідію Михайлівну, ветерана Великої Вітчизняної війни, ветерана праці Цикваса Романа Григоровича, представника ветеранської громадської організації воїнів інтернаціоналістів Коваленка Василя Івановича. О 9-тій годині три прапори було піднято.

До слова був запрошений Обухівський міський голова Левченко О.М., який побажав миру, злагоди та процвітання нашій Батьківщині. Голова нагородив почесними подяками людей, які внесли вагомий внесок у розвиток нашої держави та міста Обухова. Молодим обухівчанам, випускникам шкіл було вручено паспорти, Олександр Миколайович привітав кожного особисто й побажав наснаги й творчих успіхів. Діти разом із головою відпустили у небо жовто-блакитні кульки, де кожна з кульок симовлізувала нового громадянина України, нову людину, яка йде далі життєвим шляхом, яка зробить все найкраще для того, щоб бути гідним своєї держави й носити ім'я — українець.

О 10-тій годині на території загальноосвітньої школи-ліцею І-ІІІ ступенів №3 був проведений мітинг - реквієм з нагоди  відкриття меморіальних дощок пам'яті загиблим випускникам цього закладу, воїнам АТО Олександру Рачинському, Олексію Бацці, Олегу Тимку, Володимиру Сергієву.  Вшанувати пам'ять загиблих воїнів прийшли батьки, дружини з дітьми, учні, педагогічний колектив, представники влади на чолі з головою Обухівської міської ради Левченком О.М., представники духовенства, однокласники. Ведучою цього заходу була начальник відділу культури, національностей та релігій Богданович Т.І.

Завершив низку культурно-мистецьких заходів, приурочених до відзначення 25-ої річниці від Дня незалежності України, концерт «Довіку єдина свята Україна», що відбувся о 19-тій годині на площі біля РЦКД.  На майданчику зібралися мешканці м.Обухова, молодь, діти, представники влади на чолі з міським головою Левченком О.М. та гості. Концертно-розважальна програма була насиченою та яскравою.

відзначення незалежності святкування незалежності україни

<< Назад