Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

23 березня 2016 року

23 БЕРЕЗНЯ  ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ
"УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ЄС "КРЕАТИВНА ЄВРОПА"

 

"УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ЄС "КРЕАТИВНА ЄВРОПА"23 березня відбувся Міжнародний семінар-тренінг для українських організацій, які працюють в сфері культури і креативних індустрій. Мета проведення — надати інформацію про нові можливості та умови участі українських організацій у програмі Європейського Союзу «Креативна Європа».

Перед українською аудиторією виступили, заступник міністра культури України Андрій Вітренко, керівники національних бюро програми«Креативна Європа» в Литовській Республіці Егле Делтувайте та Великій Британії Крістоф Янковські, представник Британської Ради в Україні Пабло Росселло,  а також експерт програми ЄС – Східного партнерства «Культура і креативність» Анастасія Нуржинська.

Участь у вищезазанченому заході прийняв заступник начальника управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Віталій Томнюк.

Семінар проводився Міністерством культури України спільно з Івано-Франківською облдержадміністрацією, Українським центром культурних досліджень за участю програми ЄС – Східного партнерства «Культура і креативність». Це перший з циклу запланованих на 2016 рік семінар-тренінгів, наступні відбудуться у центральному, південному та східному регіонах.

<< Назад