Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

22 листопада 2016 року

Театр імені Саксаганського – аграріям Київщини

Цілий тиждень свого творчого життя Театр імені Саксаганського присвятив хліборобам Київщини. Святкові концерти до Дня працівників сільського господарства відбулися майже у всіх районних центрах Київської області.

Театр імені Саксаганського разом із Благодійним фондом «Фортеця» провів ряд святкових концертів для аграріїв всієї Київщини. Працівники сільського господарства, невтомні трударі, щоденно дарують нам безцінний скарб – хліб. З давніх-давен саме хліб і видовища вважалися тими цінностями, які дають життєві сили і наснагу. Тож за важку і самовіддану працю, за витривалість та натхнення артисти Театру імені Саксаганського віддячили хліборобам найціннішим, що є у них, - своїм мистецтвом. Українською піснею, експресією танцю та найщирішими словами вони щохвилини промовляли «спасибі» за працю, за їжу – за життя.

Свято, яке об’єднало артистів і глядачів. Свято, яке зігріло серця. Свято, яке подарувало гарний настрій і теплі почуття, бринітиме у душах ще дуже довго і даруватиме гарні спогади та натхнення для підкорення нових вершин.

<< Назад