Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

22 жовтня 2016 року

22 жовтня в «Центрі національних ідей-Український дім» відбувся заключний гала-концерт учасників II обласного відкритого фестивалю народної творчості «Скарби Київщини».

В концерті взяли участь 24 народні аматорські колективи вокально-хорового, хореографічного та інструментального жанрів також 32 майстри ужитково-прикладного мистецтва продемонстрували свої роботи.

Організаторами масштабного заходу стали Управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації разом з Київським обласним центром народної творчості.

Впродовж вересня та жовтня у закладах культури області проводилися відбіркові тури народних аматорських колективів вокально-хорового, хореографічного та інструментального жанрів.

Всього у фестивалі взяли участь понад 50 різноманітних колективів.

Майже всі колективи мають надзвичайно високий рівень виконавської майстерності. Вони постійно беруть участь у різноманітних концертах, святах, районних та обласних культурно-мистецьких заходах.

Поряд з літніми людьми до пісенної творчості все ширше залучається молодь Київщини. Учасники – це люди різних професій та уподобань, різної вікової категорії, але об’єднує їх палка любов до всього народного.

З вітальним словом до учасників цього феєричного свята звернувся  Начальник управління культури національностей та релігій Київської облдержадміністрації  Подолянець Ігор Іванович, який, окрім по-батьківськи  теплих вітань, вручив всім учасникам дипломи та пам’ятні сувеніри.

Свято розпочалося з   давньої легенди  про українську пісню.

Замальовка з попурі автентичних пісень та об’єднане виконання життєстверджувальної пісні «Ой , роде наш красний» дало відразу зрозуміти глядачеві наскільки талановита Київщина і як важливо плекати народну творчість, розвивати її та популяризувати.

Не обійшлося  і без пісень на патріотичну тему, адже не можна залишатися осторонь тих подій ,які відбуваються на Сході. Тим паче концерт був присвячений  до Дня Захисника України.

Коли звучить пісня, серця наповнюються почуттями, а в танці пульсує життя і відчувається ритм своєї рідної землі . І про це нам нагадали яскраві, по своєму унікальні та талановиті колективи, і найголовніше те, що вони продовжують нести свій талант, любов і шану до української  народної творчості по всій Київщині та за її межами.

«Скарби Київщини» об’єднали людей раз і назавжди, несучи в собі величезний потік енергії, добра та любові! Про це щиро і відкрито на завершення вечора підсумувала директор центру народної творчості  та культурно-освітньої роботи Олена Завальська.