Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

21 квітня 2016 року

Церква Ісуса Христа Святих останніх днів вручила сертифікат
про надання благодійної допомоги у вигляді комп’ютерної техніки
освітнім та мистецьким навчальним закладам області

Вручення релігійним організаціям сертифікату про надання благодійної допомоги у вигляді комп’ютерної техніки освітнім та мистецьким навчальним закладам області

Начальник управління культури, національностей та релігій Ігор Подолянець під час колегії управління відзначив активну участь релігійних організацій в соціально-гуманітарній сфері суспільного життя. Релігійні організації реалізовують на Київщині різнобічні програми, зокрема, надають допомогу переселенцям з Донбасу, долучаються до проведення благодійних акцій для військовослужбовців, забезпечують відпочинок в таборах для оздоровлення дітей, створюють реабілітаційні центри, організовують екскурсії до духовних святинь України та ін.

Ігор Подолянець наголосив на співпраці управління з релігійними організаціями області. Зокрема, на вищезазначеному заході представник гуманітарного відділу Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів – Юрій Слепак передав сертифікат про надання благодійної допомоги у вигляді комп’ютерної техніки мистецьким навчальним закладам області. Загалом, планується передати близько 60 одиниць комп’ютерної техніки (частину з яких отримають загальоосвітні школи області).

<< Назад