Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

20 травня 2016 року

У Білоцерківському краєзнавчому музеї відбулося  театралізоване дійство
«Дім, де тебе люблять та чекають»

20 травня 2016 року о 17.00 у Білоцерківському краєзнавчому музеї відбулося  театралізоване дійство «Дім, де тебе люблять та чекають» у рамках відкриття виставки інтер’єрів 1920–90-х рр. до Міжнародного дня музеїв та європейського проекту «Ніч  музеїв».

Театралізоване дійство «Дім, де тебе люблять та чекають»Перед початком заходу новостворену  виставку «Дім, де тебе люблять та чекають» освятив благочинний Білоцерківського району, настоятель парафії Покрова Божої Матері священик Микола Гопайнич.

Далі всіх присутні поринули у побутове життя минулих поколінь: робітників, інтелігенції, службовців, яке ожило перед глядачами у  невеличких театралізованих сценках.

Гості заходу побачили як жили білоцерківці різного соціального статусу в різні роки, починаючи від комунальних квартир до квартир поліпшеного планування. Людям похилого віку пригадалося їх дитинство та молодість, а молоде покоління познайомилося із життям  батьків, бабусь та дідусів за часів радянської доби.

На виставці «Дім, де тебе люблять та чекають»  працівники музею відтворили  інтер’єри тих часів, в яких жили цілі покоління українців. Кожна кімната  передає стиль життя уявних господарів,  наповнена фотографіями, зразками одягу (як дорослих так і дітей), побутової техніки, посуду, книг, платівок, грошей, зразками газет, журналів, тощо.  Адже як би там не викривлялись віхи історії країни, побутове життя білоцерківців текло своїм руслом, не зупиняючись і не обриваючись.

Після театралізованого дійства музейників вітали з професійним святом : Ковальська Юлія Іванівна – начальник відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради, Драпой Галина Федорівна – голова білоцерківської міської профспілки працівників культури, Устич Юлія Петрівна – заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації, Усков Вячеслав Валентинович директор Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П.К.Саксаганського, друзі та шанувальники музейної справи.  Музейників нагородили почесними грамотами та подяками.

Білоцерківський краєзнавчий музей сьогодні – це не лише скарбниця історичних, мистецьких і духовних цінностей, а й культурний осередок, де можна побачити цікаве дійство.

<< Назад