Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

20 жовтня 2016 року

20 жовтня 2016 р.  у  Білоцерківському краєзнавчому музеї відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Україна та етнокультурне розмаїття Північного Кавказу», яка була організована  КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» спільно з ВГО «Діаспора чеченського народу в Україні».

Учасниками конференції виступили науковці ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України», Київського національного університету ім. Шевченка, музейні дослідники, незалежні дослідники, члени громад та діаспор північнокавказьких народів з усієї України.

Пленарне засідання розпочалося з вітального слова директора музею заслуженого працівника культури, кандидата історичних наук Діденко Л.М., та Садаєва С.А. голови правління ВГО  «Діаспора чеченського народу в Україні», заступника голови громадської ради при міністерстві культури, голови комісії з питань міжнаціональних відносин та культурного розмаїття.       Привітав учасників конференції і начальник управління культури, національностей та релігій  КОДА Подолянець І.І.

Серед почесних гостей були начальник відділу національних меншин та української діаспори Ходаківський В.Д., начальник відділу у справах релігій та національностей управління культури, національностей та релігій КОДА Бардин М.Я., радник міського голови Антонюк М.А., начальник міського відділу культури і туризму Ковальська Ю.І.

У роботі конференції взяли участь близько 100 чоловік. Були розглянуті питання геополітичної ситуації на Північному Кавказі в умовах сучасних глобальних змін, етнокультурних зв’язків українців та народів Північного Кавказу. Організатори та учасники конференції намагалися зруйнувати установлені стереотипи, які традиційно склалися у суспільній свідомості по відношенню до народів цього регіону та сприяти становленню толерантності в українському суспільстві, оскільки на території України проживають помітні діаспори північнокавказьких народів.

Перед початком конференції працівники музею люб’язно ознайомили присутніх із новими експозиціями та виставками музею.

<< Назад