Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

20 грудня 2016 року

Відкриття персональної виставки Анжеліки Рудницької «Радуйся»
в КЗ КОР «Яготинський історичний музей»

Відкриття персональної виставки Анжеліки Рудницької «Радуйся»20 грудня  2016 року в Музеї «Флігель Тараса Шевченка» відкрилася  персональна виставка вишиваного живопису Анжеліки Рудницької «Радуйся».

Анжеліка Рудницька— співачка, телеведуча, художниця, науковець, громадський діяч, волонтер, президент мистецької агенції «Територія А», Заслужена артистка України. З 2004 року почала працювати як художниця в жанрі вишиваного живопису, який поєднує народні традиції та самобутню модерну техніку. Створила близько 150 полотен. Видала художній альбом-каталог «Український всесвіт».  У 2010 році Анжеліка Рудницька представляла Україну на Міжнародному фестивалі культури і мистецтв у Кореї, де її нагородили званням «WORLD MASTERS» (Світовий майстер) за художні роботи. Член Національної Спілки художників України.

ЇЇ роботи не живуть в майстерні чи в приватних колекціях, а безкінечно мандрують з музею в галерею, з виставки на фестиваль, з міста в місто, з країни в країну, відкриваючи світові Український всесвіт.

У вишиваних творах А. Рудницької присутнє органічне співіснування декоративного начала, народних традицій, символіки і філософського змісту.

Твори визнаного майстра мистецтв Рудницької-художниці зможуть побачити і яготинці.

Виставка триватиме з 20 грудня 2016р. по 20 січня 2017р. Всім бажаючим  можна відвідати її щодня з 8.30 до 17.15, крім неділі, за адресою: вул. Незалежності, 69б, м. Яготин, Київська область.

виставки Анжеліки Рудницької «Радуйся»

виставки Анжеліки Рудницької «Радуйся»

виставки Анжеліки Рудницької «Радуйся»

виставки Анжеліки Рудницької

<< Назад