Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

19 жовтня 2016 року

22 жовтня  2016 року з ініціативи Київського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої  та за сприянням Управління культури, релігій та національностей Київської облдержадміністрації  в  Київській області в «Центрі національної ідеї – Український дім» відбудеться  гала-концерт учасників II відкритого обласного фестивалю «Скарби Київщини» присвячений до Дня захисника України.

Основною місією фестивалю є пропагування та популяризація фольклорної спадщини Київщини, виявлення та підтримка самобутніх мистецьких надбань у фольклорних жанрах. А також, захід стане чудовою можливістю вокальним та хореографічним  колективам,  обдарованим виконавцям , майстрам  Київської області  похизуватися своїми досягненнями в сфері  фольклору та народної творчості.

Програма обіцяє бути  досить різноманітна, адже  близько 30 майстрів декоративно-ужиткового мистецтва області  представлять свої роботи, а де-які з них проведуть захоплюючі майстер-класи.

Кульмінацією  цього дня стане  заключний гала-концерт учасників II відкритого обласного фестивалю «Скарби Київщини»,  в якому приймуть участь кращі зразкові та народні аматорські  колективи  Київщини.

Програма:

12:00-18:00 – майстер-класи та  виставка  робіт народно-ужиткового мистецтва майстрів  Київщини

14:00 -  Гала-концерт учасників фестивалю.

Вхід вільний.

<< Назад