Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

19 жовтня 2016 року

Відбувся круглий стіл «Соціальна інтеграція іноземців та представників національних меншин в український соціум»

19 жовтня 2016 року в приміщенні  КНУ ім. Тараса Шевченка відбувся круглий стіл «Соціальна інтеграція іноземців та представників національних меншин в український соціум». Організатором заходу виступила МГО "Інтернаціональний Союз". Метою заходу було обговорити сучасний стан інтеграційних процесів в український соціум іноземців та представників національних меншин, запропонувати шляхи вирішення гострих питань пов'язаних з процесами адаптації, дізнатися світовий досвід у врегулюванні подібних питань. До обговорення актуальних проблем долучились фахівці відділу у справах релігій та національностей Київської обласної державної адміністрації.

У засіданні круглого столу взяли участь представники Міністерства культури України, профільних департаментів та відділів регіонального рівня, голови національно-культурних товариств, правозахисні громадські організації та організації з захисту прав національних меншин, організації з підтримки іноземних студентів в Україні, керівники міжнародних відділів та центрів по роботі з іноземними студентами ВНЗ України молодіжні організації, представники фонду «Відродження», ДУМУ, члени Української Гельсінської групи.

В рамках круглого столу розглядалися 5 наступних підтем:

  1. Психологічна складова, як один з важливих факторів інтеграції у суспільство. Способи забезпечення комфортного проживання іноземців та національних спільнот на території держави.
  2. Адаптація іноземних студентів в українських вищих навчальних закладах
  3. Побутова адаптація представників національних товариств в місцях компактного проживання.
  4. Проблематика працевлаштування іноземних громадян або представників національних меншин в Україні
  5. Практичний досвід вирішення проблем адаптації та соціалізації іноземців та представників національних спільнот. Іноземний підхід. Державні інституції та неурядові організації.

<< Назад