Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

19 грудня 2016 року

В День святого Миколая у м. Вишгород засвітилися святкові вогники
на головній ялинці Київщини

Це було надзвичайне свято  добра, злагоди та світлих людей, які зібралися в м. Вишгород на площі ім. Строкова біля РБК «Енергетик» взяти участь у народно-обрядовому дійстві «Благословенні Миколаєм».

Серед почесних гостей на свято завітали голова Київської обласної державної адміністрації -  Горган О.Л., народний депутат України - Москаленко Я.М., депутат Київської обласної ради,  начальник управління культури, національностей та релігій Подолянець І.І, керівництво Вишгородського району та міста, працівники РБК  «Енергетик», творча група  «Колоритми»  з Києво - Святошинського району разом з хореографічним колективом «Провокація».

Влаштувати чарівне свято  ініціювало та втілило в життя  управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації та Київський обласний центр народної творчості за сприяння управління культури, національностей та релігій Вишгородської РДА.

Підтримали і залучилися до свята аматорські  колективи з області, а саме народна та талановита  «Вишиванка» з м. Тараща та запальні дівчата  з гурту «Фольк-тон» з м. Вишгород.

Наші друзі, творча група  «Колоритми»  з Києво - Святошинського району разом з хореографічним колективом «Провокація» не залишили нікого байдужим, адже вони привезли з собою СВЯТОГО МИКОЛАЯ, який охоче привітав людей та малечу зі святом.

Перлиною концертної програми стала - Заслужена артистка України Ярослава Руденко.

Два казкових білих гігантських північних  ведмеді  - стали дивовижним сюрпризом для малечі.

Окрема подяка фахівцям «V&V» за якісне світло та звук.

Вся площа наповнилася  чарівною атмосферою, і засіяні вогні на ялинці дали старт новорічним та різдвяним святам  в Київській області.

<< Назад