Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

18 травня 2016 року

Міжнародний день музеїв на Яготинщині святкували 18 травня!

Міжнародний день музеїв на ЯготинщиніКожна держава має свої культурні корені, зібрані в музеях і виставкових залах, які дозволяють всім охочим долучитися до світу прекрасного і вдихнути на повні груди повітря, просочене духом часу. Культурний обмін дозволяє збагатити внутрішній світ кожної людини і усвідомити необхідність подальшого розвитку. Професійний день музейних працівників об`єднує всіх людей, які шанують історію та культурні цінності.  Міжнародний день музеїв відзначається у більшості цивілізованих країн з 1978 року. Відповідне рішення було прийнято в 1977 році на засіданні 11-ї генеральної конференції Міжнародної ради музеїв.

Музеї Яготинщини відвідують екскурсанти щодня, але особливо ми раді ії зустрічати саме в день свята. 18 травня Картинну галерею КЗ КОР "Яготинський історичний музей" відвідали представниці Спілки жінок України. Для них залами музею була проведена тематична екскурсія. Зачарувала відвідувачів  краса Яготинського парку, який славиться своєю історією та кількістю пам'яток.

Радує те, що з кожним роком охочих культурно відпочити стає все більше. А це означає, що у світі є потреба в духовності, яка наповнює наше життя новими відкриттями і відчуттям гармонії.

<< Назад