Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

18 травня 2016 року

18 травня 2016 року Церква Ісуса Христа Святих останніх днів передала б/в комп’ютерну  техніку мистецьким навчальним закладам Київської області

18 травня 2016 року представники Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів передали мистецьким навчальним закладам Київської області близько 30 б/в одиниць техніки (комп’ютери, принтери, сканери та ін.). Понад 20 навчальних закладів області отримали техніку у чудовому стані, що значно покращить їх роботу.

Подякувати за надання благодійної допомоги та скоорденувати передачу техніки прийшли начальник управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Ігор Подолянець, заступник начальника управління – начальник відділу культури, мистецтв, охорони культурної спадщини Віталій Томнюк та начальник відділу у справах релігій та національностей Марія Бардин.

Ігор Подолянець наголосив про співпрацю управління з ЦІХСОД, користуючись нагодою привітав представників Церкви з річницею 25-тя їх служіння на території України. Відзначив активну діяльність мормонів: сприяння розвитку духовності і моралі українського суспільства, реалізацію соціально-гуманітарних проектів, високий рівень проведення культурних та мистецьких заходів та багато іншого.

Надання благодійної допомоги мистецьким навчальним закладам відбулось завдячуючи старійшині Церкви, директору проектів в Україні Дону Вуд та його дружині Джуді Вуд, представникам департаменту по зв`язках з громадськістю ЦІХСОД В.Л.Денщикова, з гуманітарних питань - Ю.О.Слепака.

Старійшина Вуд, звертаючись до педагогів мистецьких навчальних закладів, розповів зворушливу історію хлопчика з вадами зору, який своїм прагненням допомогти іншим зробив велике відкриття  - шрифт для незрячих людей. Цей хлопчик з часом ввійшов в історію, як великий педагог, який дав можливість читати людям з обмеженими можливостями. Дон Вуд наголосив на кропіткій роботі педагога, адже вони кожного дня навчають чомусь новому, сприяють розвитку українського суспільства.

На завершення, Ігор Подолянець зазначив, що 19 травня – Міжнародний День вишиванки і вручив символічний подарунок-подяку подружжю Вуд – національні вишиванки, створені руками народних майстрів Київщини.

<< Назад