Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

18 грудня 2016 року

18 грудня 2016 року у Вишгородському районному будинку культури «Енергетик» відбувся гала-концерт Міжнародного фестивалю-конкурсу талантів
«Все починається з любові».

Дійство проходило за сприяння Міністерства культури України, ГО «Арт-креатив», Київського міжнародного університету, Вишгородського історико-культурного заповідника, під патронатом Вишгородського міського голови Олексія Момота та за підтримки Вишгородської РДА, Благодійної організації  «Благодійний фонд Дніпровський», акторської агенції «Гільдія кіноакторів».

Перший етап конкурсу проходив 17 грудня у Київському міжнародному університеті. На гала-концерті у Вишгороді виступили учасники та переможці конкурсу. Серед них – десятилітня переможниця Зоріана Джунь, вихованка студії «Октава». Гала-концерт пройшов у святковій та затишній атмосфері. Після завершення конкурсу та подарунків від міського голови на малечу чекало цікаве свято на вулиці.

Метою фестивалю-конкурсу є виявлення та підтримка талановитих дітей і молоді, підвищення їх професійного рівня, обмін творчими здобутками, розширення міжкультурних зв’язків, інтеграція українського мистецтва у світовий культурний простір.

Серед номінацій конкурсу – вокал, хореографія, художнє слово.

Велика подяка усім учасникам та організаторам: директору ІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу "Все починається з любові" Стебельській Олені, Голові журі Садовенко Світлані, заслуженому діячу мистецтв України Петриковій Оксані, керівнику музичної групи«Generation» та хореографічного колективу «Ластівка» Костині Олені, заслуженому працівнику культури України Андрійчуку Петру, заслуженій артистці України Синьоок Вірі, члену Ради молодих вчених Міністерства освіти і науки України Романенко Ользі,  музиканту, автору і виконавцю пісень Львову Сергію, Зразковому художньому колективу Театру пісні «Ладоньки».  Також, висловлюємо подяку міському голові Олексію Момоту, голові райради Ростиславу Кириченку, заступнику голови Вишгородської РДА Марині Мельник, начальнику відділу культури, національностей та релігій Вишгородської РДА Юлії Івановій і колективу Будинку культури «Енергетик» на чолі з Людмилою Коваль.

Гала-концерт Міжнародного фестивалю-конкурсу талантів Гала-концерт Міжнародного фестивалю-конкурсу талантів

Гала-концерт Міжнародного фестивалю-конкурсу Все починається з любові

гала-концерт Міжнародного фестивалю-конкурсу талантів

<< Назад