Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

17 травня 2016 року

Святкування 50-ліття служіння на Київській кафедрі
Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета

Святкування 50-ліття служіння на Київській кафедрі Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета

12 травня 2016 року в Національному палаці мистецтв "Україна" відбулася урочиста Академія з нагоди ювілею – 50 - ліття служіння Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на Київській архієрейській кафедрі.

Привітати Святійшого Патріарха Філарета з ювілеєм прибули Президент України Петро Порошенко, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, члени Уряду, народні депутати, голови обласних, районних та міських державних адміністрацій, єпископат Української Православної Церкви Київського Патріархату, духовенство та миряни, представники наукової та творчої інтелігенції, воїни Збройних Сил і Національної гвардії, політичні та громадські діячі з усієї України.

На урочистостях Святійший Патріарх Філарет розповів всім присутнім про нелегкий шлях свого архієрейського служіння, окреслив всі труднощі і виклики з якими йому довелось стикнутись.

У другій частині урочистої академії відбувся святковий концерт, в якому взяли участь народні та заслужені  артисти України, танцювальні ансамблі, художні колективи та ін. Завершилася концертна програма співом «Многая літа» на честь Святійшого Патріарха .

Після завершення урочистої Академії та концерту у Великому банкетному залі Національного палацу мистецтв "Україна" з нагоди ювілею служіння Святійшого Патріарха Філарета відбулося святкове прийняття, на якому були присутні духовенство, державні та громадські діячі, представники дипломатичного корпусу, наукової й творчої інтелігенції.

Гості мали можливість особисто привітати Патріарха з ювілеєм та висловити йому свої найщиріші побажання. Начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрацій Ігор Подолянець привітав Святійшого Патріарха вітальним листом від голови КОДА Максима Мельничука. В привітанні Максим Дмитрович відзначив, що Патріарх Філарет взірець для кожного громадянина України. Докладаючи зусилля для духовного і морального просвітлення українського народу, протягом 50 років архіпастирського служіння, його Святість вчить нас любити Батьківщину та бути справжніми патріотами.

<< Назад