Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

17 жовтня 2016 року

13 жовтня, у м. Біла Церква в приміщенні Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П. К. Саксаганського відбулися обласні урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України.

Участь у заході взяли заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Янченко, голова Постійної комісії Київської обласної ради з питань бюджету та фінансів Ольга Бабій, заступник військового комісара Київського обласного військового комісаріату Юрій Ватрич, в.о. директора департаменту з питань взаємодії з правоохоронними органами, внутрішнього аудиту, антикорупційної діяльності та оборонної роби Київської облдержадміністрації Дмитро Русінов, заступник начальника управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Віталій Томнюк, військовослужбовці, учасники АТО з Київщини та запрошені.

Військовослужбовців також було нагороджено почесними грамотами та подяками голови Київської обласної ради і грамотами Київського обласного військового комісаріату.

Для учасників обласного заходу відбувся святковий концерт за участю артистів Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П. К. Саксаганського.

<< Назад