Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

17 грудня 2016 року

17 грудня 2016 року біля будівлі Київського Українського Храму Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів відбувся святковий концерт «Різдвяні обійми»

На урочистості були запрошені начальник управління культури, національностей та релігій КОДА Ігор Подолянець та начальник відділу у справах релігій та національностей управління Марія Бардин.

Ігор Подолянець звертаючись до громади ЦІХСОД, привітав з початком новорічно-різдвяних свят, побажав миру, злагоди та сімейного затишку. Підбиваючи підсумку 2016 року, Ігор Подолянець відзначив, що цей рік був особливо насичений пам’ятними подіями та святами, подякував представникам ЦІХСОД за їх активну участь у обласних заходах. Крім того, начальник управління акцентував увагу на плідній співпраці КОДА з ЦІХСОД та спільній реалізації соціально-гуманітарних проектів.

На заході мормони ділилися особливим духом Різдва та згадували про події двохтисячної давності.

На святковому концерті «Різдвяні обійми» лунали новорічно-різдвяні твори у супроводі оркестру «Kiev Metropolis Orchestra» Комунального підприємства Київської обласної ради «Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К.Саксаганського». Музичні номери були сповнені духом Різдва, дорослі та діти вражали своїми різноманітними талантами.

святковий концерт «Різдвяні обійми» Різдвяні обійми

Різдвяні обійми концерт

<< Назад