Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

16 листопада 2016 року

16 листопада 2016 року керівництво та фахівці Київської обласної бібліотеки для дітей взяли участь в роботі круглого столу «Шкільна бібліотека – погляд у майбутнє», організованого Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти України, Українським інститутом нормативної інформації, Науково-методичним центром управління освіти та Оболонської РДА у м. Києві

Привітав учасників та розпочав роботу круглого столу Томенко Володимир Васильович, завідувач сектором управління програмами і проектами ІМЗО. Маслова Анастасія, координатор проекту «Інформаційне забезпечення загальноосвітнього навчального закладу», презентувала присутнім інноваційний освітній проект «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо», розповіла про його цільове призначення, функціональні підсистеми та супровідні проекти.

круглий стіл «Шкільна бібліотека – погляд у майбутнє»Зокрема: Всеукраїнську базу даних навчально-методичних розробок для вчителів та методистів, Всеукраїнську базу даних учнівських творчих робіт, автоматизовану систему наставництва в дитячому читанні «АСН-читання», мета яких – мобільність та швидкість інформації для навчання. Садовников Євген, представник офіційного постачальника інтерактивного обладнання компанії «Інтер Системс», запропонував на розгляд присутнім сучасні розробки інтерактивного обладнання, розповів про їх переваги та можливість придбання. Микола Павлович Зніщенко, генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей, у своєму виступі зробив акцент на важливості співпраці закладів культури та освіти, презентував успішний досвід співпраці бібліотек та освітніх закладів Київської області, розповів про досвід співпраці Київської обласної бібліотеки для дітей в забезпеченні інформаційних та освітніх потреб читачів-дітей, педагогів, всіх зацікавлених. Корисний бібліотечний ресурс на допомогу навчально-виховному процесу представлений на сайті Київської обласної бібліотеки для дітей за посиланням http://child-library.kiev.ua.

апрошуємо освітян, всіх зацікавлених до реалізації спільних інформаційно-просвітницьких проектів на допомогу навчанню та вихованню. Електронна адреса Київської обласної бібліотеки для дітей:kobdd@yandex.ua.

<< Назад