Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

16 червня 2016 рік

Максим Мельничук взяв участь у святковій вечері (іфтар) з нагоди Священного місяця Рамадан

Максим Мельничук взяв участь у святковій вечері (іфтар) з нагоди Священного місяця Рамадан

На запрошення голови Духовного управління мусульман України Муфтія України шейха Ахмеда Таміма 16 червня 2016 року голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук разом з дружиною відвідали мечеть Ар-Рахма, в якій відбувся урочистий прийом та іфтар з нагоди Священного місяця Рамадан. На урочистості також був запрошений начальник управління культури, національностей та релігій Ігор Подолянець. Серед гостей були присутні  представники органів державної влади, дипломатичних місій, релігійних та громадських організацій, мусульманських громад з різних регіонів, ЗМІ та ін.

Місяць Рамадан – благословенний час, який віруючі цілком присвячують Богу для морального і духовного вдосконалення, реалізації добрих справ. Протягом місяця в мечеті Ар-Рахма, традиційно, щовечора проводять колективний іфтар, на якому представлені кухні різних народів. Подібні заходи дають можливість ближче познайомитись з життям мусульманської спільноти України.

Максим Мельничук взяв участь у святковій вечері (іфтар) з нагоди Священного місяця РамаданГолова Київської облдержадміністрації Максим Дмитрович у вітальному слові відзначив, що благословенні дні Священного місяця Рамадан сповнені надзвичайною духовною енергетикою, прагненням до благочестя та допомоги нужденним. Також він підкреслив, що мусульманська громада сприяє духовному розвитку та утвердженню моральних цінностей у суспільстві Київській області та в Україні загалом.

Урочистості супроводжувались виконанням пісень, які прославляли Всевишнього. Лунали привітання від представників органів державної влади та з-за кордонних гостей.

Варто зазначити, що на території Київської області зареєстровані 3 мусульманські громади, які входять до Духовного управління мусульман України. Багаторічна плідна співпраця КОДА і ДУМУ є прикладом злагодженої реалізації державно-церковних відносин в Україні.

<< Назад