Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

15 серпня 2016 року

15 серпня, під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука відбулася апаратна нарада. Участь у нараді взяли заступники голови, керівники структурних підрозділів ОДА, а також керівники територіальних управлінь центральних органів виконавчої влади

Під час наради було обговорено кілька питань, які мають стратегічне значення для розвитку багатьох галузей в області. Зокрема, тематика першого питання стосувалася стану стан виконання обласних цільових програм та подання звітів до Київської обласної ради за І півріччя 2016 року. По другому питанні учасники засідання розглянули стан проведення державних закупівель товарів, робіт та послуг структурними підрозділами облдержадміністрації в розрізі обласних цільових програм.

У межах своєї компетенції кожен з керівників профільних структурних підрозділів ОДА виступив та поінформував про ситуацію щодо виконання поставлених керівництвом завдань, у зазначеній тематиці порядку денного апаратної наради.

Одним з найбільш вагомих питань стосувалося стану підготовки до відзначення Дня Державного прапора України та святкування 25-ої річниці Дня незалежності України. Як поінформував начальник управління, культури, національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Подолянець, 23 серпня о 9.00 біля приміщення Київської ОДА відбудеться церемонія підняття Державного Прапора України та прапора учасників антитерористичної операції. У рамках відзначення заходів, молодим громадянам України, переможцям культурно-освітніх та спортивних конкурсів, програм, фестивалів  будуть вручатися паспорти. Також церемонія підняття Державного Прапора України буде проведена в районних центрах, містах обласного значення та інших населених пунктах області.

Окрім того, 23 серпня у м. Бровари відбудуться обласні урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці незалежності України. Зокрема, запланована урочиста хода учасників свята з Державним Прапором України, покладання квітів, святковий концерт за участю делегацій з районів та міст області.

За словами начальника управління, культури, національностей та релігій облдержадміністрації, 23 серпня у Броварах стартує  ІІ обласний фестиваль національних спільнот «Киїщина – сузір’я злагоди». У програмі фестивалю – демонстрація звичаїв, художньої творчості, національного костюму, кухні, ремесел національних меншин області.

До слова, у районних центрах, містах, селищах та селах області 22-24 серпня за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого  самоврядування, громадських і релігійних  організацій, учасників Революції Гідності та антитерористичної операції, діячів культури відбудуться урочистості, церемонії підняття Державного Прапора України, покладання квітів до пам’ятників видатних діячів українського державотворення, борцям за незалежність України, воїнам, полеглим за свободу України. Також  24 серпня в храмах Київщини відбудуться  молебні за Україну та український народ.

<< Назад