Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

15 листопада 2016 року

15 листопада відбулася робоча нарада під головуванням очільника Київської обласної державної адміністрації Горгана О.Л.  щодо стану підготовки до відзначення 85-річчя утворення Київщини

Розпочав засідання робочої групи щодо підготовки та проведення заходів з нагоди відзначення 85-річчя утворення Київщини голова Київської ОДА Горган О.Л. зі слів про ефективну протидію, яка спільними зусиллями була реалізована на території столичної області щодо уникнення наслідків складних зимових умов, які постали останніми днями перед регіоном.

85-річчя утворення КиївщиниГоловуючий та учасники робочої групи заслухали змістовну доповідь начальника управління культури, національностей та релігій Київської ОДА Подолянця І.І. про стан підготовки до ювілейної події на сьогодні, про аналіз наданих управлінню пропозицій від структурних підрозділів КОДА щодо їх бачення та завдань, які колеги готові реалізувати.

Ігор Іванович наголошував на необхідності презентації Київщини на високому рівні. Акцентування зробити на масштабній промо-кампанії, а саме: наголошено на необхідності видання високоякісної друкованої поліграфічної продукції: буклетів, календарів, інформаційних листівок, сувенірної та подарункової продукції тощо. Під час доповіді, було презентовано майбутній логотип святкування 85-ї річниці заснування Київської області.

Постало питання вибору локації для головного урочистого обласного заходу, який оголосить про старт святкування визначної дати.  Розглядали наступні варіанти: Палац «Україна», «Експоцентр» (м. Київ), ТЦ «Термінал» (м. Бровари).

Також, було зазначено, що 85-річчя не є ювілейною датою за переліком урочистих подій, затверджених КМУ, в той же час, представник управління юридичного забезпечення КОДА Ясюк Г.І. надала вичерпний перелік нормативно-правових актів та інших документів, які можуть слугувати офіційним обґрунтуванням для подальших дій.

Голова КОДА Горган Л.Ю. зазначив: «Конкретна дата та формат відзначення буде залежати від рівня підготовки в цілому. Усі населені пункти Київщини мають синхронно спрацювати із «Днями Київщини в м. Києві», які попередньо погоджено із головою КМДА та заплановано на 22-23 квітня 2017 року. «Дні  Київщини в м. Києві» представлятимуть презентацію регіону в столиці, а саме, за кожним районом міста буде закріплено відповідний район Київської області, який буде себе презентувати, частувати та  приємно дивувати мешканців та гостей локації.  Запрацює інформаційний інтренет-ресурс, який буде знайомити користувачів із цікавими об’єктами рекреації Київщини, допомагати сформувати майбутній туристичний маршрут  та змістовне дозвілля. Щодо обласного стартового урочистого заходу, головним майданчиком було обрано - Палац «Україна», до якого буде запрошено перших осіб держави.

робоча нарада під головуванням очільника Київської обласної державної адміністрації Горгана О.Л.Під час усних доручень голови КОДА щодо розробки детальної програми по відзначенню 85-річниці заснування Київщини та підготовки проектів  усіх необхідних нормативно-правових документів для подальшого подання до ВРУ та Київської обласної ради, очільник області та колеги привітали Подолянця І.І. із нещодавно отриманою державною нагородою та званням «Заслуженого працівника культури (Указ Президента України від 09.11.2016). Всім керівникам структурних підрозділів було доручено підготувати конкретні пропозиції щодо відзначення події в окремих галузях та із відзначенням окремих визначних діячів  та трудових колективів Київщини із подальшим  врученням державних нагород, почесних грамот та подяк Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради, розроблених спеціально до ювілейної події.

Ключовими підрозділами голова КОДА зазначив: управління культури, національностей та релігій, та департамент економічного розвитку та торгівлі.

Також, було акцентовано на необхідності звернення до провідних підприємств столичного регіону щодо надання спонсорської допомоги щодо реалізації заходів з організації та проведення заходів відзначення 85-річчя утворення Київської області.

Пізніше, очолив засідання робочої групи заступник голови - керівник апарату КОДА Царенко М.О., який заслухав цікаві пропозиції  від директора  департаменту економічного розвитку та торгівлі Берулави Д.З. щодо проведення,  в рамках події,  масштабного Інвестиційного форуму та наголосив на необхідності «переходу від слів до справ», Наступне засідання було призначено  на 18 листопада 2016 року.

<< Назад