Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

14 квітня 2016 року

Голова Київської облдержадміністрації зустрівся з представниками
релігійних організацій області

Зустріч голови КОДА Мельничука Максима Дмитровича з керівниками і представниками релігійних організацій 14 квітня 2016 року

14 квітня у Київській обласній державній адміністрації в рамках Круглого столу: ”Шляхи розвитку духовності, забезпечення суспільної толерантності та громадського миру на Київщині” відбулася зустріч голови КОДА Мельничука Максима Дмитровича з керівниками і представниками релігійних організацій.

У своєму виступі Максим Дмитрович наголосив на спільному завданні для духовенства, влади та кожної людини: зробити все, щоб наш народ був цілісний, неподільний та єдиний. А це стане можливим лише за умови діалогу, незалежно від світогляду та віросповідання.

Продовжуючи засідання круглого столу, начальник управління культури, національностей та релігій Подолянець Ігор Іванович узгодив з представниками релігійних конфесій обласний план заходів по проведенню спільної панахиди в 30-у річницю Чорнобильської катастрофи. Обговорили питання державно-церковних відносин та значення діяльності релігійних організацій та церков в суспільному житті Київщини.

Начальник відділу у справах релігій та національностей Бардин Марія Ярославівна спільно з заступником начальника управління юридичного забезпечення та контролю – начальником юридичного відділу Ясюк Ганною Іванівною проінформували про стан виконання Закону України про внесення змін до Податкового кодексу щодо оподаткування неприбуткових організацій. Учасники круглого столу спільно вирішували механізми реалізації змін до статутів згідно прийнятого законодавства та актуалізували ряд інших проблем.

<< Назад