Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

13 листопада 2016 року

Баришівські театрали на столичній сцені

13 листопада 2016 року Народний аматорський театральний колектив Баришівського РБК «БАНТ» виступив на сцені Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір’я». Таку можливість юні артисти отримали завдяки участі у IV Фестивалі витончених мистецтв «Амплуа».

Актори проводили читання фарсу «Гібридний суд» Костянтина Солов’єнка. До речі, автор був у залі й під час «круглого столу» подякував театральному колективу за вдале сценічне втілення його твору і висловив надію на подальшу співпрацю.

Юні театрали отримали можливість за один день взяти участь у майстер-класі від київського режисера, актора й драматурга Олександра Вітра, побачити декілька ескізних вистав за творами сучасних драматургів та познайомитися з відомими театральними  діячами.

З яскравими враженнями та новим дипломом артисти повернулись додому. А фестиваль триває. Цьогоріч фестивальні заходи, які включають вистави, професійні читання, майстер-класи, відеопокази й творчі зустрічі, проходитимуть з 11 по 18 листопада у трьох містах: Києві, Запоріжжі та Одесі. Тож, приєднуйтесь до витонченого мистецтва!

Баришівські театрали на столичній сцені

<< Назад