Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

12 жовтня 2016 року

В Ставищенській центральній районній бібліотеці  відбулася літературна  зустріч з письменницею  Тетяною Белімовою

«Творчість – це моя індивідуальна реакція на життя,
спосіб пізнати його й навчити інших, як його пізнавати».
Т.Белімова

На творчу зустріч завітали читачі бібліотеки, старшокласники, вчителі мови і літератури, бібліотечні працівники сільських бібліотек - філій, поети ставищенщини  - Олександр Тисячний, Тетяна Іваничук,  батьки, близькі та  родичі. Завідуюча центральною районною бібліотекою Валентина Олексіївна Пацеля ознайомила присутніх  з творчою біографією письменниці.

Тетяна Белімова  має III премію конкурсу «Коронація слова 2013» у номінації «Романи» за роман  «Київ.ua» (вийшов у видавництві «Клуб сімейного дозвілля»); I премію конкурсу «Коронація слова 2014» у номінації «Романи» за роман «Вільний світ». У 2015 вийшла збірка оповідань та новел «Трояндовий джем» (Брайт Букс), цього ж року друкувалася в колективній збірці оповідань та новел «Львів. Кава. Любов» (КСД)”.

У спілкуванні з  учасниками зустрічі письменниця познайомила зі своїми новими виданнями «Пазли нашого буття» та пригодницьким романом «Яйце-райце, або Мільйон на мрію» (Тетяна Белімова, Андрій Процайло), які вийшли друком у 2016 році. З  цікавістю слухали присутні  про  історію  написання творів, про їх героїв та події. Відповідала Тетяна Белімова на запитання читачів та поділилася   планами на майбутнє - написати історію своєї малої батьківщини (мама Тетяни – Віра Павлівна Ільницька – родом із Ставищ, довгий час проживала у с.Розкішна).

Свої враження, схвальні відгуки на прочитані книги письменниці висловили    Тетяна Іваничук, Настасія Коваленко, Надія Донус, Олександра Смірнова, Любов Іваненко. Авторка подарувала читачам центральної районної бібліотеки та бібліотекам-філіям власні твори з авторгафом.

Начальник відділу культури, молоді та спорту РДА Н.І.Лук´янець щиро дякувала  за   цікаву зустріч та побажала автору творчих задумів, нових видань. На завершення учасники заходу сфотографувались з Тетяною Белімовою. Організатори заходу висловили побажання зустрітися знову у літературній вітальні  Ставищенської  центральної  районної  бібліотеки.

<< Назад