Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

10 січня 2016 року

10 січня Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943р.»
відвідали 70 дітей з прифронтових міст Донецької області

Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943р.»

Діти  з мм. Артемівськ, Константинівка, Краматорськ, Волноваха, Слов’янськ, Дружківка Донецької області провели свої Різдвяні канікули в  Тернопільській області,  де побували у Свято – Успенській Почаївській лаврі та навколишніх замках, а по дорозі додому відвідали Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943р.»  та резиденцію Межигір’я. Головна мета таких канікул – відволікти дітей, показати мирну і спокійну Україну.

На кілька днів учні забули про страхіття війни і насолодилися новорічним відпочинком. Програма їх перебування  була насичена і відбулася за підтримки народного депутата Герасимова Артура Володимировича.

На території Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943р.» гостей зустрів директор Вікован І.П., який привітав дітей з Новим Роком та Різдвом Христовим та запросив до музею.

В приміщенні музею гості оглянули експозицію та особливо їх зворушила виставка «Сини,твої Україно»,яка присвячена подіям на Сході України. Після закінчення екскурсії в приміщенні музею школярі оглянули експозицію під відкритим небом та зробили фото напам’ять. Наприкінці діти щиро ділилися своїми враженнями та  висловили бажання ще раз повернутися до музею.

<< Назад