Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

08 листопада 2016 року

8 листопада, з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в приміщенні Київської обласної державної
адміністрації відбулися урочисті заходи

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтваПривітали працівників культури та майстрів народного мистецтва Київщини з професійним святом голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган, заступник начальника управління соціокультурного розвитку регіонів – начальник відділу регіональної політики Міністерства культури України Оксана Іонова, начальник управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Ігор Подолянець.

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, відповідно до Указу Президента України, нагородив за вагомий особистий внесок у розвиток культури орденом княгині Ольги ІІІ ступеня Бучанську майстриню-вишивальницю Тамару Негоду. Також керівник області вручив     Почесні грамоти Київської обласної державної адміністрації за багаторічну творчу діяльність, особистий вагомий внесок у розвиток національної культури, збереження українських традицій та історичної спадщини і з нагоди відзначення професійного свята найкращим працівникам області.

Грамоти і подяки найкращим працівникам культури та майстрам народного мистецтва також вручили заступник начальника управління соціокультурного розвитку регіонів – начальник відділу регіональної політики Міністерства культури України О.В. Іонова та начальник управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Ігор Подолянець.

Для учасників заходу відбувся незабутній святковий концерт за участю КП КОР «Симфонічний оркестр «Академія» та Народної академічної хорової капели імені Чубинського.

День працівників культури cultkoda.gov.ua

<< Назад