Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

07 листопада 2016 року

Протягом першої декади листопада управлінням культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації було організовано і проведено засідання фахових секцій методичного об’єднання викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) Київської області:

  • 02 листопада – на базі Київського інституту музики ім. Р.М.Глієра - секції струнно-щипкових інструментів, в рамках якої відбулись відкриті уроки викладача Великоолександрівської школи мистецтв і ремесел Бориспільського району Романенко Л.І. на тему «Робота над звуковидобуванням в поліфонічних творах» (бандура)», майстер-клас викладача-методиста Київського інституту музики ім. Р.М.Глієра Дроздової О.О.  на тему «Важливість володіння різними видами аплікатури рук та використання прийомів гри в залежності від стилістики твору» та презентація збірки творів для гітари викладача Славутицької дитячої школи мистецтв Тінякова М.О.
  • 03 листопада – на базі Білоцерківської школи мистецтв №1 відбувся «День відкритих дверей» на відділі духових та ударних інструментів, в рамках якого проведено відкриті уроки на теми «Робота з дитячим естрадним оркестром. Особливості підбору репертуару» (викладач Толмачов В.М.) та «Набуття учнями в ансамблі трубачів комплексу виконавських навичок» (викладач Скороход М.З.).
  • 09 листопада за участю викладачів Коледжу культури і мистецтв відбулось  засідання секції естрадного мистецтва. Викладачів відділів естрадного співу ознайомили  з  технічними засобами і роботою з електронними клавішними інструментами та використанням новітніх технологій  по озвученню на уроках естрадного сольного співу (старший викладач Коледжу Шароватов О.В.). В рамках засідання також відбувся майстер-клас викладача Коледжу, заслуженої артистки України Петрової О.М. «Особливості постановки естрадного музичного номеру».
  • 10 листопада на базі Броварської міської дитячої школи мистецтв відбувся спільний з Броварською міської дитячою музичною школою захід «День відкритих дверей» на теоретичному відділі.  Так, викладачами школи мистецтв проведено відкриті уроки з сольфеджіо на теми  «Розвиток гармонічного слуху у учнів старших   класів  ДМШ» (Добронравова О.Є.) та «Використання комп’ютерних технологій на уроці сольфеджіо» (Комлікова А.В.) та урок з музичної літератури викладача музичної школи Бабанської О.Г. на тему «Епоха романтизму  у творчості Ф.Шуберта та Ф.Шопена».

школи естетичного виховання Київ Засідання фахових секцій методичного об’єднання викладачів шкіл естетичного виховання

<< Назад