Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

07 листопада 2016 року

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості
 
International Charity Festival «Inna-Brovary»

5-6 листопада в Броварах пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої і юнацької творчості International Charity Festival «Inna-Brovary» в підтримку онкохворих мешканців Броварщини, засновником та організатором заходу виступив благодійний фонд «Інна» (fond-inna.org), а співзасновниками - Броварська міська рада та Броварська міська дитяча музична школа. Метою конкурсу, з одного боку, є сприяння розвитку майстерності творчої молоді, а з іншого боку, за рахунок фінансових пожертв учасників заходу і глядачів – надання допомоги онкохворим мешканцям Броварського району. Як стверджують засновники фестивалю, такий захід відбувся в Україні вперше.   

Фестиваль тривав 2 дні: 1-ий день - конкурсні виступи учасників, 2-ий день - гала-концерт та нагородження. Програма фестивалю складалася із конкурсних виступів солістів і колективів у номінаціях: «Вокал», «Інструментальне виконавство», «Хореографія», «Оригінальний жанр». У номінації «хореографія» складали твори з класичної хореографії, народно-сценічного танцю, танці сюжетного напрямку, дитячої тематики, сучасної хореографії, спортивно-бального танцю (західноєвропейські та латиноамериканські танці) тощо.

Представити свої вміння на конкурсі зібралося більше 400 талановитих танцівників, співаків, хореографічних, циркових і вокальних колективів із Франції, Італії, Польщі, Естонії, Білорусії, КНР, США та інших країн світу! Таланти юних учасників фестивалю оцінювали професійне журі, до складу яких увійшли професіонали з України та інших країн, зокрема, з Ірану, КНР та Ямайки. Баришівський район представляла підготовча група народного аматорського ансамблю сучасного бального танцю «Юність» Баришівського районного будинку культури (керівник – Л.В.Гудим), який на сцені концерт-холлу ТРЦ «Термінал» 5 листопада відкривав перший конкурсний день фестивалю композицією «В стилі ретро». Вразила своєю неординарністю композиція європейських бальних танців  «Європа-мікс».

Хореографічні колективи дивували членів журі народними, стилізованими, естрадними та сучасними танцями. А з вуст юних співаків лунали як відомі народні, так і популярні сучасні пісні.

Усі учасники фестивалю отримали дипломи, пам’ятні медалі та солодкі призи, а керівники - подяки від оргкомітету та спонсорів фестивалю.

Всі учасники отримали задоволення від виступу та творення доброї справи, адже допомога онкохворим дітям м. Бровари – це милосердницька благодійна діяльність, яка заслуговує поваги. Тому колектив висловлює щиру подяку батькам учасників, керівникам відділу культури Баришівської райдержадміністрації та районного будинку культури.

<< Назад